Zavolejte nám: +420 222 766 700

Slevy pro agentury a stálé zákazníky

Tiskové technologie

Představujeme tiskové technologie, které využíváme pro potisk tužek a reklamních předmětů

jednoduše a exkluzivně

Laserové gravírování

Laserové gravírování lze aplikovat na předměty z materiálů jako je dřevo, sklo, guma nebo různé kovy. Při laserovém gravírování je výsledek textu nebo loga přesný, čistý, trvalý a vypadá luxusně. Logo se nejprve nahraje do laserového stroje. Pomocí vláknového laseru (tvrdý laser: většinou se používá pro gravírování kovů nebo pevných předmětů) nebo CO2 laseru (měkký laser: většinou se používá pro gravírování přírodních materiálů) se vrchní vrstva materiálu „vypálí“. Logo je pak viditelné.
Laserové gravírování
Tamponový tisk
Barevně a s historií

Tamponový potisk

Tamponový tisk je technika, při níž se k vytištění loga na předmět používají silikonová „razítka“. Touto technikou se dosáhne ostrého tisku a dokonalého sladění barev (PMS). Tamponový tisk je nejpoužívanější technikou tisku, při níž se logo vyryje na kovovou desku a poté se přenese na předmět pomocí silikonového nosiče, protože inkoust na silikonu nepřilne. Stejně jako u sítotisku se každá barva musí tisknout zvlášť.

Digitálně a plnobarevně

UV tisk

Digitální UV tisk je realizován v plnobarevné digitální tiskárně, kam je produkt umístěn a přímo potištěn. Digitální tisk se nejvíce používá pro tisk na rovné a hladké povrchy, protože vzdálenost od tiskové hlavy k předmětu je pevně daná. Tiskárna může tisknout v barevném režimu CMYK, ale také bílou barvou.

Ještě větší tisková plocha

Rotační sítotisk

Rotační sítotisk umožňuje potisk vybraných plastových propisek před klip a to až na polovinu obvodu těla propisky.
Výsledkem je dvojnásobně větší logo než nabízí tamponový potisk. Technologie umožnuje potisk až dvou barev,
bez přesného soutisku. Propisky, na které je tato technologie možná, jsou v katalogu označeny symbolem S1.

Aktuální nabídka propisek vhodných pro rotační sítotisk:
RIORE, BRILA, TURAL, LONDI, LINEA, VIRON METALIC, CARTI

S 3D efektem

DOMING - EPOXY samolepka

Postup domingu  spočívá v tisku loga na samolepku, která je následně pokryta vrstvou pryskyřice. Jedná se o odolné řešení, které nelze snadno poškrábat ani promáčknout. Jakmile jsou samolepky spojeny s akrylovou pryskyřicí, vytvrzují se v peci. Po vytvrzení jsou domingové samolepky připraveny k aplikaci na předměty.

Epoxy samolepka - doming

Our incredible team are here for you

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
I’m so happy with the service from Shoptimizer – my order was delivered within 48 hours and the thought and care they put into their products really stands out. Plus, their support is just awesome!
Sean Walsh
London, UK
Fabulous top bought as a birthday gift for a friend who wears it almost every day. Smart packaging which looks exciting and special. Very good on delivery. Will purchase it again as a gift and for myself!
Astrid Sorensen
Oslo, Norway

In the press

Doprava ZDARMA

Pro objednávky nad 10.000,-

Grafické služby

Potřebujete pomoc s přípravou tiskových dat?

Prověřené produkty

Dodavatle vybíráme napříč světem

100% bezpečná platba

Apple pay / MasterCard / Visa